Doporučujeme

Craft RUNGO razovitý běh v Ostravě 2017 | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

Ráno pršelo štěstí a pak popřálo šťastný běh Slunce. V Ostravě se závodilo

  • 2
Ostrava dnes zažila skvělou atmosféru, tvořenou závodníky. Běžel se třetí ročník Craft RUNGO razovitého běhu. Má svého vítěze i vítězku, ale i dalších 353 spokojených běžeckých duší.
Reklama

Aktualizováno: Přidali jsme odkaz na kompletní fotogalerii z celého závodu od fotografů RUNGO.cz.

Ráno to vypadalo, že bude perfektní počasí, ale pak se to pokazilo a vysvitlo Slunce. Ano čtete správně, na Craft RUNGO závodech v Ostravě jsme totiž uvyklí sněhu, dešti, zimě, větru a stejně vždy dorazí mnoho běžců s nimiž společně vytvoříme pohodovou domáckou atmosféru. Ostrava je totiž v tomto skvělá a proto sem jezdíme rádi. Letos se na nás poprvé usmálo sluníčko, ale počkalo si, až se běžci shromáždí.

Fotogalerie

Craft RUNGO razovitý běh odstartoval v 11 hodin přesně a na jeho sedm kilometrů dlouhou trať Bělským lesem se vydalo přesně 355 párů nohou. Nejrychlejšího běžce závodu jsme v cíli uvítali 27 minut a 39 sekund po startu a byl jím Tomáš Janošek (druhým byl Rostislav Václavík a třetí Vítězslav Košťál). Z žen pak první místo obhájila loňská vítězka Lucie Pecinová s časem 30:57 (druhá Eva Šlosarová, třetí Michaela Hynerová).

Kompletní fotogalerie

Podle spokojených obličejů v cíli to ale vypadalo, že závod si užili všichni. Vždyť na medailové pozice útočí jen hrstka z běžců, ale naprostá většina nechodí na závody za umístěním, ale za vlastním prožitkem a atmosférou, kterou dýchají společně s lidmi, se kterými je pojí stejná vášeň, nadšení pro běh. A o to tu jde především.

Craft RUNGO razovitý běh

Podívejte se nyní do výběrové fotogalerie v článku pokochejte se čerstvými vzpomínkami a sledujte ten to článek i ve dnech budoucích, neboť je budeme aktualizovat o pestré fotogalerie, kde se, myslím, najde každý.

Reklama

Za rok na shledanou Ostravo, už teď se moc těšíme!

Zvláštní poděkování patří partnerům Craft, Mattoni, Herbalife, B. Braun a Garmin, EPP - Pomáhej pohybem

Reklama
Sdílet článek Facebook Twitter Google Plus
Reklama

2 příspěvky v diskusi

Reklama