• Komerční sdělení

  Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

  Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

  Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

  Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

  Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

  Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

  Soutěžíme o běžecká BT sluchátka od JBL a startovné na Košický maraton

    0:01
  Komerční sdělení Speciální Bluetooth sluchátka JBL Reflect Mini BT jsou kandidátem na „oscarové ocenění“ nejlepšího evropského výrobku ve své kategorii. Tento excelentní produkt legendární americké značky JBL je spolu s volným startem na nejstarší evropský a druhý nejstarší maraton na světě hlavní cenou soutěže.

  sluchátka JBL Reflect Mini BT | foto: DSI

  sluchátka JBL Reflect Mini BT

  Kolikrát se vám při běhu stalo, že vám vypadávala sluchátka, zamotávali jste se do kabelů a nikdy jste si nemohli byt jistí, zda vás nepřeválcuje někdo nebo něco, zatímco vy posloucháte svojí hudbu?

  Legendární americký výrobce audia, který ozvučil snad všechna kina v Americe a v současnosti válcuje se svými Bluetooth reproduktory konkurenci na celém světě, se rozhodl nabídnout běžcům to nejširší a nejkvalitnější řešení sluchátek zároveň.

  sluchátka JBL Reflect Mini BT

  Před třemi lety JBL koupilo americký triatlonovo-běžecký startup jménem Yurbuds a s ním i 40 % trhu běžeckých sluchátek. Po třech letech končí existence dvou samostatných značek a jedinou, za to nejrenomovanější značkou speciálních běžeckých sluchátek zůstane JBL. Spojilo se tak to nejlepší, co bylo vyvinuto z hlediska funkcionality pro běžce, s nejlepším zvukovým a bezdrátovým přenosem.

  Běžcům se díky JBL splní dlouholeté požadavky funkcionality -nevypadnou a netlačí; bezpečnosti - propouštění okolního zvuku a reflexní prvky a akustiky, kterou můžete očekávat od výrobců audia s šedesátiletou tradicí.

  sluchátka JBL Reflect Mini BT

  sluchátka JBL Reflect Mini BT

  JBL dnes představuje v běžeckých sluchátkách absolutní špičku, jak do šířky nabídky, tak do výbavy a ceny zároveň. Speciální běžecká sluchátka JBL začínají už na ceně 599 Kč, JBL na vrcholu výbavy budou stát přes
  5 000 Kč.

  Nejlepší zpráva pro běžce je, že si budou moci konečně vybrat podle tvaru ucha a vlastních požadavků funkcionality.

  Soutěžit o běžecká sluchátka od JBL a startovné na Košický maraton můžete zde  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?
  mobilní verze
  © 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.