Běháte? Tak to určitě potřebujete boty a s námi je můžete vyhrát

CRAFT V175 Lite | foto: Craft

16 2018
Značku Craft jistě znáte jako výrobce sportovního oblečení. Své místo si proráží také na trh s běžeckou obuví a vy můžete být u toho. Získejte jejich novinku a vyrazte do jara v novém.

Aktualizace 16. března: soutěž o půlnoci skončila. Šťastným vylosovaným je Zuzana Šosová ze Zaječova a Tibor Takács z Krnova. Do soutěže přišlo celkem 1283 odpovědí (děkujeme i za vaše připojené milé vzkazy). Správně odpovědělo celkem 857 soutěžících a to, že vůbec poprvé se bude konat Craft RUNGO závod v Říčanech (u Prahy). Výhercům gratulujeme a předáváme jejich kontakt Craftu. Těšíme se na naši premiéru v Říčanech, kde byste rozhodně neměli chybět!

Potřebujete nové běžecké boty, nebo jen toužíte mít další do sbírky či „ochutnat“ novinku na vlastní nohy? Je tu příležitost získat CRAFT V175 Lite pro běžce s neutrálním došlapem.

CRAFT V175 Lite
CRAFT V175 Lite
CRAFT V175 Lite
CRAFT V175 Lite

Značka Craft je dlouholetým partnerem RUNGO závodů a už mnohokrát jste mohli startovat z jejich brány vstříc zážitkům. Soutěžní otázka ale směřuje k ročníku 2018, který je teprve před námi a jeho novince. Napište nám, ve kterém městě se bude konat Craft RUNGO závod vůbec poprvé? Napovíme vám, že odpověď můžete hledat na webu rungozavody.cz, který jsme pro vás nedávno otevřeli. Odpovědi pište na e-mail soutez@rungo.cz. Každý soutěžící smí odpovědět pouze jednou a to nejpozději do čtvrtka 15. března včetně. Do předmětu zadejte heslo „Craft“. Pod odpověď se nezapomeňte podepsat a nechat na sebe kontakt (adresu a telefon). 

Dva výherci, jeden muž a jedna žena, se mohou těšit na obuv v hodnotě 3 890 korun, která má bezešvý vršek a Vibram MEGAGRIP podešev. Samozřejmostí je, že si budete moci vybrat barevnou variantu, která se vám nejvíce líbí. Výsledek losování se dozvíte v aktualizaci tohoto článku v pátek 16. března. Přejeme mnoho štěstí a pokud se už nemůžete dočkat, zkraťte si čekání u tohoto videa.

Nejčtenější

Další z rubriky

Netradiční běh ze Zoo Brno se blíží, nepropásněte registraci

Spíše než stravou, nastartujete spalování tuků aerobní aktivitou jako během

Převléknete se u medvědů, proběhnete kolem opic i žiraf a ocitnete se v přírodním parku. Na konci...

Brno: výběh po trase závodu i pro ty, co si chtějí jen tak zaběhat

Craft RUNGO běh brněnskou zoo

V sobotu se sejdou brněnští běžci v Zoo Brno, aby si vyzkoušeli trasu závodu, který se tu bude...

Divoká Šárka potrápila kopcem. Nejen na ten budou závodníci vzpomínat

Craft RUNGO divoký běh Šárkou.

Triatlonista Tomáš Svoboda zapsal nový traťový rekord v Craft RUNGO divokém běhu Šárkou. Pro...

Najdete na iDNES.cz