Běháte? Tak to určitě potřebujete boty a s námi je můžete vyhrát

CRAFT V175 Lite | foto: Craft

16 2018
Značku Craft jistě znáte jako výrobce sportovního oblečení. Své místo si proráží také na trh s běžeckou obuví a vy můžete být u toho. Získejte jejich novinku a vyrazte do jara v novém.

Aktualizace 16. března: soutěž o půlnoci skončila. Šťastným vylosovaným je Zuzana Šosová ze Zaječova a Tibor Takács z Krnova. Do soutěže přišlo celkem 1283 odpovědí (děkujeme i za vaše připojené milé vzkazy). Správně odpovědělo celkem 857 soutěžících a to, že vůbec poprvé se bude konat Craft RUNGO závod v Říčanech (u Prahy). Výhercům gratulujeme a předáváme jejich kontakt Craftu. Těšíme se na naši premiéru v Říčanech, kde byste rozhodně neměli chybět!

Potřebujete nové běžecké boty, nebo jen toužíte mít další do sbírky či „ochutnat“ novinku na vlastní nohy? Je tu příležitost získat CRAFT V175 Lite pro běžce s neutrálním došlapem.

CRAFT V175 Lite
CRAFT V175 Lite
CRAFT V175 Lite
CRAFT V175 Lite

Značka Craft je dlouholetým partnerem RUNGO závodů a už mnohokrát jste mohli startovat z jejich brány vstříc zážitkům. Soutěžní otázka ale směřuje k ročníku 2018, který je teprve před námi a jeho novince. Napište nám, ve kterém městě se bude konat Craft RUNGO závod vůbec poprvé? Napovíme vám, že odpověď můžete hledat na webu rungozavody.cz, který jsme pro vás nedávno otevřeli. Odpovědi pište na e-mail soutez@rungo.cz. Každý soutěžící smí odpovědět pouze jednou a to nejpozději do čtvrtka 15. března včetně. Do předmětu zadejte heslo „Craft“. Pod odpověď se nezapomeňte podepsat a nechat na sebe kontakt (adresu a telefon). 

Dva výherci, jeden muž a jedna žena, se mohou těšit na obuv v hodnotě 3 890 korun, která má bezešvý vršek a Vibram MEGAGRIP podešev. Samozřejmostí je, že si budete moci vybrat barevnou variantu, která se vám nejvíce líbí. Výsledek losování se dozvíte v aktualizaci tohoto článku v pátek 16. března. Přejeme mnoho štěstí a pokud se už nemůžete dočkat, zkraťte si čekání u tohoto videa.

Nejčtenější

Další z rubriky

Loučení se sezónou, loučení s RUNGO.cz. Závod v Říčanech bude poslední

Motiv pro trička pro Craft RUNGO Srdcervoucí běh 2018

Je to tak, je to symbolické. První Craft RUNGO závod v Říčanech u Prahy bude zároveň úplně...

Běžecký závod v Praze: nezapomeňte se registrovat, čas kvapí

Craft RUNGO divoký běh Šárkou 2016 - Yan Renelt

Představte si, že běžíte údolím mezi skalami, vaše nohy brázdí barevné spadané listí a kolem...

Tohle chcete běžet: ze Zoo Brno do Přírodního parku Baba

Trasa Craft RUNGO běhu brněnskou zoo pro rok 2018

Proběhněte se nejen zázemím brněnské zoo, ale také jejím krásným okolím. Osm kilometrů čeká na ty,...

Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?
Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?

Ahoj, prosím poraďte mi, jak se s tím srovnat.

Najdete na iDNES.cz