Doporučujeme

Naběhejte více kilometrů než Michal Vaňáč ze Zoo Brno a vyhrajte ceny od Craftu

Naběhejte více kilometrů než Michal Vaňáč ze Zoo Brno a vyhrajte ceny od Craftu | foto: Miroslav Kirinovič

Předežeňte Michala ze zoo a vyhrajte

  • 3
Pokud vám chybí motivace k letnímu běhání, určitě se zapojte do RUNGO výzvy s Craftem, kterou pro vás pořádáme každý měsíc na Endomondu. I v srpnu můžete vyhrát parádní ceny od Craftu.
Reklama

Venku je sice horko, že na běhání občas nemáte asi ani pomyšlení, pokud ale vyrazíte brzy ráno nebo si počkáte na letní přeháňku, je to skvělý zážitek. Konečně můžeme běhat jen na lehko, zima nám není ani v dešti a vychlazené občerstvení po doběhu chutná lépe než kdy dřív.

Pokud se vám přesto neběhá lehko, zapojte se do naší výzvy na Endomondu a běhejte s námi. Ve více lidech se to totiž vždycky lépe táhne. Srpnovou výzvu můžete pojmout třeba jako trénink na blížící se Craft RUNGO závody v Brně, které se pomalu ale jistě blíží. Vaším soupeřem v počtu naběhaných kilometrů bude tentokrát zaměstnanec Zoo Brno, Michal Vaňáč, který nám jménem zoo pomáhá s organizací závodu a přípravou tratě. Ve hře jsou jako obvykle ceny od Craftu.

Do srpnové výzvy se můžete zapojit zde

Michal běhá asi 13 let (s desetiletou přestávkou) a nejčastěji ho můžete potkat na Červeném kopci, Kamenném vrchu a na cyklostezce vedoucí podél řeky Svratky (od Bystrce až po Přízřenice). Prý ho poznáte snadno podle toho, že zdraví všechny běžce, které potká.

O co se hraje v srpnu

Bunda Craft Focus 2.0 Hood pánská

Bunda Craft Focus 2.0 Hood pánská

Bunda Craft Focus 2.0 Hood dámská

Bunda Craft Focus 2.0 Hood dámská

Funkční nátělník Craft Mind pánský

Funkční nátělník Craft Mind pánský

Funkční nátělník Craft Mind dámský

Funkční nátělník Craft Mind dámský

Toho komu se podaří naběhat více kilometrů než Michalovi, čeká slosování o hlavní cenu bundu Craft Focus 2.0 Hood. Každý, kdo se zapojí do výzvy alespoň jedním platným výběhem pak bude mít šanci vyhrát cenu útěchy funkční nátělník Craft Mind.

Chcete se zapojit i v budoucnu?

Pokud vás naše výzvy baví, můžete se už teď přihlásit do výzvy pro následující měsíc.

A jak to vlastně dopadlo v červenci? Stále se vás zapojuje více než 1 100 běžců, z čehož mám obrovskou radost. Dohromady jsme za srpen naběhali 121 tisíc kilometrů, což je více než v červnu. Vypadá to, že běhání nevynecháváte ani o dovolených a prázdninách. Majda, kterou jste mohli předhánět v červnu, naběhala celkem 59 kilometrů. Výhercem hlavní ceny funkčního trička Craft Grid, se stává Denisa Rajchlová (171. v pořadí výzvy). Cenu útěchy, kterou losujeme ze všech účastníků výzvy s alespoň jedním platným výběhem, získává tentokrát Radana Opletalová (849. v pořadí výzvy). Těšit se může na nátělník Craft Mind. Oběma gratulujeme a prosíme, aby se ozvali na filip.marvan@rungo.cz

Reklama

Přeju příjemné běhání a věřte, že každý tréninkově uběhnutý kilometr se vám bude v září na závodech v Brně hodit!

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Reklama
Sdílet článek Facebook Twitter Google Plus
Reklama

3 příspěvky v diskusi

Reklama