• Předežeňte redaktora RUNGO Filipa a vyhrajte!

    15:11
  Venku je krásně, léto se blíží a určitě stojí za to, využít krásných dnů k běhání. Třeba i na dálku s námi pomocí výzvy a Endomondu. Přidejte se, běhejte se mnou a vyhrajte skvělé oblečení od Craftu. Šanci má úplně každý.

  Běhejte s RUNGO.cz a vyhrajte | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

  Každý měsíc pravidelně připravuji běžecké výzvy na Endomondu a nyní opět přišla řada na mě. Zapojte se do výzvy, zkuste naběhat více než já a vyhrajte běžecké oblečení od Craftu. Za poslední měsíce jsem toho sice moc nenaběhal, svou kůži ale rozhodně nedám lacino.

  Do červnové výzvy se přihlaste zde

  V květnu jste mohli běhat s ředitelem RUNGO závodů Markem Topinkou. Tomu se podařilo naběhat 76 kilometrů, takže šance na výhru hlavní ceny byla větší než dřív. Předehnat Marka se totiž podařilo hned 681 účastníkům výzvy, ze kterých jsme vylosovali Janu Šotolovou (243. v pořadí výzvy), která od nás dostane dámské šortky Craft Breakaway. Druhou cenu útěchy jsme losovali tentokrát ze všech účastníků výzvy, kteří se do výzvy zapojili alespoň jedním platným výběhem (ten kdo naběhal více kilometrů než Marek měl tedy šanci získat ceny dvě). Na funkční tričko Craft Mind se může těšit Radim Hlavac (965. v pořadí výzvy). Oběma výhercům gratulujeme a prosíme, aby se ozvali s kontaktními údaji na e-mail filip.marvan@rungo.cz.

  Chcete se zapojit i v budoucnu?

  Pokud vás naše výzvy baví, můžete se už teď přihlásit do výzvy pro následující měsíc.

  V květnu jsme společně naběhali téměř 129 tisíc kilometrů a já doufám, že v červnu tuto hranici překonáme. Vylosovaní výherci se opět mohou těšit na parádní funkční běžecké oblečení od Craftu. Hlavní cenu získá vylosovaný z těch, kdo naběhají více než já, cenu útěchy pak budeme losovat ze všech účastníků výzvy, kteří se zapojí alespoň jedním platným výběhem.

  Zavřete prohlížeč, nazujte boty a vyražte ven. Já vyrážím také!

  Jak se zapojit

  Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

  V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

  Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?
  mobilní verze
  © 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.