Partneři

Craft
Titulární partner CRAFT je švédská značka specializující se od roku 1977 na vývoj a výrobu oblečení pro vytrvalostní sporty, kde hraje funkčnost a komfort zásadní roli pro dosažení optimálních výsledků. Díky úzké spolupráci se špičkovými sportovci a neustálému vývoji nových materiálů a technických řešení je CRAFT tréninkovým a závodním oblečením, které přináší skutečné výhody.

Herbalife
Společnost Herbalife International byla založena v roce 1980 a je přední společností v oblasti wellness. Jejím cílem je pomoci vám dosáhnout optimální kondice a optimálního životního stylu.

Garmin
Výrobce navigační techniky, chytrých hodinek a sporttesterů se zaměřením na sport a outdoor. Výhody GPS dokáže přenést do srportovní techniky a přinášet běžcům detailní informace o zdraví a sportovních metrikách.

BBraun
B. Braun patří mezi přední výrobce zdravotnických prostředků. Pro anestezii, intenzivní péči, kardiologii, mimotělní ošetření krve a chirurgii dodává produkty zdravotnickým pracovištím po celém světě. B. Braun nabízí své služby státním i nestátním zdravotnickým zařízením a poskytovatelům domácí péče.

Mattoni
Mattioni - Česká minerální voda, které pochází z oblasti Karlových Varů.

Najdete na iDNES.cz