O nás

Jsme parta amatérů, kteří se bez jakýchkoliv zkušeností vrhli na pořádání závodů. Vůbec jsme nevěděli do čeho jdeme a když se blížil první závod, šla nám z toho hlava kolem. Obrovská nervozita, žaludeční trable, zkrátka obavy, aby vše dopadlo tak jak má. Když jsme pak v cíli viděli to úsilí, překonané mety i radost ve tvářích běžců, věděli jsme, že tohle je cesta, kterou chceme jít.

Obavy, stres i problémy máme před každým závodem do dnes. Přeci jen je to obrovská zodpovědnost. Snažíme se však pro vás vždy zajistit to nejlepší. Sportovní servis, hezkou trať, fotky na památku nebo naservírovat po závodě občerstvení, které nám osobně chutná (a často ho spolu s přáteli a dobrovolníky sami připravujeme). A když vám pak fandíme do posledního běžce a vidíme nadšení ve vašich očích s perníkovou medajlí na krku, nabije nás to energií, bez které snad už ani nedokážeme žít.

Ne vždy se podaří vše dokonale, postupně se ale učíme a to především díky vám. Přidejte se. Rádi se s vámi na našich závodech potkáme a prohodíme pár slov. Bude nám ctí pokud si náš závod zaběhnete nebo přijdete zafandit. Chceme být s vámi. Přijďte.Najdete na iDNES.cz