• Kdo poběží Vltava Run 2016: čtenářský tým RUNGO je již kompletní

  Vltava Run je netradiční závod. Pro RUNGO.cz vlastně srdcovou záležitostí, účastníme se ho od prvního ročníku. Běžet 360 kilometrů, navíc podél Vltavy, ve dne i v noci a ještě jako štafetový běh, to musí lákat každého. I pro třetí ročník jsme chtěli sestavit čtenářský tým, tady je jeho konečná podoba.

  Nový čtenářský tým pro Vltava Run, ročník 2016 | foto: RUNGO.cz

  Po zveřejnění naší výzvy před několika týdny se začaly e-maily jen sypat. Obsahovaly desítky upřímných výpovědí, proč by dotyčná či dotyčný chtěli závod běžet. Vybrat jedenáct běžců a běžkyň byla velmi odpovědná činnost.

  Vltava Run

  Štafetový týmový závod ze Šumavy až do Prahy. Již třetí ročník se koná v květnu 2016.

  Stránky pořadatele

  Každý e-mail jsem přečetl nejméně třikrát. Tým jsem vybíral poctivě a svědomitě. Nebylo to jednoduché, to mi věřte. Každý zaujal něčím jiným, ať už třeba zaměstnáním, běžeckou minulostí nebo budoucností. Tento závod však nespočívá v osobních ambicích, ale hlavně v týmové spolupráci a pomoci v případě nouze. Proto jsem musel zohlednit všechny tyto aspekty.

  Chci poděkovat všem, kteří nám napsali, ale bohužel nebyli vybráni. Určitě nezoufejte, poněvadž se můžeme potkat na některých jiných akcích, které RUNGO.cz pořádá či bude pořádat.

  RUNGO.cz – kompletní tým:

  Jiří Mašek

  1. Jiří Mašek – 51 let, kapitán týmu, pořádá RUNGO.cz výběhy v Plzni

  Tento závod mě zaujal už v loňském roce. Podle zážitků některých mých kamarádů, kteří ho absolvovali, jsem usoudil, že letos se beze mne závodit nebude. Proto když přišla nabídka, abych se stal kapitánem RUNGO.cz týmu čtenářů a sestavil si tým, neváhal jsem ani na vteřinu. Věřím, že společně naplníme mé oblíbené heslo Dumasových mušketýrů „jeden za všechny, všichni za jednoho“, jak už jsem avizoval ve výzvě.

  Linda Petrášová

  2. Linda Petrášová – 32 let, trenérka ve fitness

  Běhání je moje radost. Co do něj vložím, to se mi vrátí. Očekávám atraktivní trasu, stejně nadšené lidi a runner's high.

  Jiří Kučera

  3. Jiří Kučera – 51 let, provozní mistr (garážmistr)

  Láká mne atmosféra tohoto týmového závodu a hlavně je to pro mne nová výzva. A další obohacení mého skromného běžeckého života.

  Martina Kůrková

  4. Martina Kůrková – 52 let, učitelka na základní škole

  Na tomto závodu mě lákají především nové zážitky, přátelství a nohama osahaný další kousek naší země.

  Michal Moka

  5. Michal Moka – 36 let, státní zaměstnanec

  Na závodě mě láká týmový duch, kdy se musí spolehnout jeden na druhého, kdy záleží na vzájemné podpoře a ochotě vyjít si vstříc.

  Mirka Ježková

  6. Mirka Ježková – 42 let, vedoucí expedičního oddělení

  Nemusím stát na bedně, ale dobře fungující parta lidí, radost z běhu, pot a pak nakonec slzy v cíli, to je to, proč mám běh ráda. Běhám prostě na zážitky. Protože jsem zároveň i vodák, je Vltava Run můj sen, jen asi zatím nejsem schopná sama koučovat takový tým.

  Martin Petroš

  7. Mgr. Martin Petroš – 44 let, policejní komisař

  Zaujala mě myšlenka týmového běhu krásnou krajinou Česka, poznání nových míst, kam člověk normálně nezavítá, poznání svých dalších limitů a v neposlední řadě strávení dvou dnů v partě obdobně smýšlejících a pozitivně naladěných lidí.

  Petra Fléglová

  8. Petra Fléglová – 30 let, account director

  Láká mě výzva samotná, účast a překonání sama sebe na dalším závodu. Ne že bych jich měla na kontě nějak hodně, ale každý absolvovaný byl zatím fajn.

  Libor Pokorný

  9. Libor Pokorný – 26 let, projektový manažer

  Očekávám kolektivní povzbuzování skvělé běhmilující party, které vyústí ve fenomenální sportovní víkend, na který budeme všichni vzpomínat ještě na smrtelný posteli.

  Nikola Šimíková

  10. Nikola Šimíková - 24 let, account manažer

  Vltava Run mě láká především díky celkové délce. Navíc, břeh Vltavy je to nejhezčí, čím se člověk při běhu může kochat! A ráda bych potkala nové běžecké nadšence a kamarády, se kterými bych mohla pořádat další běhy, protože Vltavou Run běžecké léto teprve začíná.

  Jakub Frenzl

  11. Jakub Frenzl – 36 let, vedoucí úředník místní samosprávy

  Od závodu, jako je Vltava Run, čekám absolutně nový zážitek, novou zkušenost. Běhám totiž prakticky výhradně sám. Také noční běh a délka společně s časem stráveným na trati mě láká, to si prostě sám nikdy nezkusím.

  Petra Fialová

  12. Petra Fialová – 39 let, architektka

  Od závodu očekávám, že to bude nový a krásný zážitek. Ta sounáležitost a sdílené úsilí, vzájemná podpora i radost, že jsme to zvládli v týmu, je jiná, než když člověk běží sám za sebe. Možnost Vltava Run zažít je lepší než o něm číst.

  Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?

  Kdo poběží Vltava Run 2016: čtenářský tým RUNGO je již kompletní

  R45o89m65a36n42a
  J74i30r89á45n44k12o59v27á
  Budu vám všem moc držet palce 
  Sympatický tým nadšených a odvážných lidiček. Přeji všem krásný zážitek, vlídné počasí, žádná zranění a běhejte srdcem 
  J90i84ř30í
  M96a62š80e27k
  Ahoj, fotka jako podmínka nebyla, tu dodali všichni až po vybrání
  zase nic, pech...byla fotka podmínkou?

  V diskusi je 5 příspěvků, poslední příspěvek 27. 11. 2015, 16:19

  mobilní verze
  © 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.