• Spouštíme hodnocení článků. Napište ten svůj a vyhrajte!

  V rubrice Čtenáři sobě se objevují vaše úžasné příběhy už téměř rok. Za práci, kterou článkům na RUNGO.cz věnujete, máte náš neskonalý obdiv. Často se musíme divit, jak skvělé čtenáře - autory vlastně máme. Proto bychom je chtěli s vaší pomocí pravidelně odměňovat.

  Psaní o běhání je někdy náročné. | foto: Rungo.cz

  Protože dobře víme, že nic nepotěší autora víc než pochvala od jeho čtenářů, připravili jsme pro vás možnost právě takovou pochvalu autorům poslat. Pokud se vám bude článek v rubrice Čtenáři sobě líbit, klikněte po dočtení na tlačítko „Článek se mi líbí“ (dole) a pošlete autorovi jako odměnu svůj hlas.

  A aby nezůstalo jen u klikání, na základě vašich hlasů a speciálního vzorce, který bere v úvahu nejen počet hlasů, ale i čtenost článku, přidělíme každému článku symbolické běžecké tretry (jelikož nám jde hlavně o kvalitu, tak 10 hlasů u článku přečteného stokrát, je lepších než 50 hlasů u článku přečteného desettisíckrát). Jakmile článek získá alespoň minimální počet hlasů (v závislosti na čtenosti) zobrazí se u takového čtenářského článku symbolické tretry hned nahoře pod titulkem a podle nich každý měsíc autory odměníme. 

  Vyhodnocení budeme provádět v polovině následujícího měsíce (15. den), kdy odměníme tři autory těch nejlepších článků, které vyšly v předchozím měsíci (tedy tak, aby i článek, který vyjde 30. dne měsíce, měl alespoň dva týdny čas hodnocení nasbírat). Odměny budou různé, aktuálně máme připraveny knížky nebo běžecké oblečení. Věříme, že vám udělají radost.

  Hurá tedy do toho, pište a vkládejte. Čtěte díla svých kolegů a odměňujte je tretrami. Jsme otevření vašim ztřeštěným nápadům, nevšedním zážitkům či seriózním úvahám. Ty nejlepší články se jako obvykle objeví na hlavní stránce, takže se můžete stát součástí tváře RUNGO.cz i vy.

  Těšíme se!

  Napiš svůj článek i TY

  Tahle rubrika je určena těm, kteří se chtěji podělit o své zážitky, zkušenosti nebo tipy kolem běhání. Může jít o reportáž, test, tip na zajímavou trasu nebo jen zamyšlení. Nejsou dány žádné mantinely ani tématické okruhy. 

  Tohle je místo, které je určené pouze vám. Lhal bych však, kdybych tvrdil, že to bude hřiště bez pravidel. Vaše příspěvky nepůjdou hned na stránky RUNGO.cz, ale projdou "rychlým" okem někoho z redakce, nikdo ale nebude řešit vaše stylistické a gramatické záležitosti. Tento prostor berte jako blog-neblog, kde si za svůj obsah ručíte sami.

  Ale tím to nekončí. Pokud se nám něco opravdu hodně zalíbí, může se stát váš příspěvek i hlavním textem na RUNGO.cz. I vy tak můžete aktivně tvořit obsah a být součástí našeho týmu. Nejsme nejchytřejší, nejsme nejrychlejší, ale jsme otevření a to, co děláme, nás baví. Přidejte se.

  Pokud odešlete svůj příspěvek, redakce si vyhrazuje právo na to, co zveřejní a co ne, bez udání důvodů.

  Marek

  NÁZOR ČTENÁŘE NEMUSÍ KORESPONDOVAT S NÁZOREM REDAKCE!!!

  Autor:
  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?
  mobilní verze
  © 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.