Diskuze

Hýbat se můžete začít po odeznění příznaků nemoci. Ale postupně

Vyléčili jste nachlazení, chřipku či angínu a teď váháte, kdy zase můžete vyběhnout? Vyzpovídali jsme lékaře a víme, jak co nejrychleji vyléčit běžné zimní choroby a kdy se po nich vrátit do tréninkového procesu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

P86e12t33r 89S72o42u21r17e51k

18. 1. 2017 19:13

Na střevní chřipku doporučuji kvalitní Chilli :-) Zkrátí průběh nemoci o 100% :-) Otázkou pak zůstává, jak moc SHU musí mít, aby zabralo, já mám dobré zkušennosti z Bhut Jolokia, ale to je 1M, který nemusí každému vyhovovat...

0 0
možnosti

Není braní antipyrotik už při 38,5 je docela brzo. Samozřejmě záleží na věku, ale bavíme se tu o sportovcích a trénované tělo by mělo něco vydržet. Pokud se sráží teplota moc brzo, tak se zbytečně snižuje efektivita boje těla s viry. Léčba pak bude trvat déle a možná i rekonvalescence.

0 0
možnosti

toto je celkom zaujimave a na zamyslenie. mne bolo odporucane sa vyhybat zatazi az 2 tyzdne po antibiotikach.

tu by som si na pomoc zobral tep cloveka. celkom dobre sa da vyuzit aj na zistenie nadchadzajucej choroby, ked rano mame vyssi tep ako zvycajne (tiez to moze byt znamka pretrenovanosti).

pocas choroby mame stale zvyseni tep (telo ma aktivovany imunitny system a potrebuje viac tocit krv) a tak pocas a po chorobe sa nasa HR zony vyrazne posunu. takze to co by sme inokedy brali za cvicenie v zakladnom pasme, sa moze kludne posunut do vyssieho pasma.

pocas a po chorobe by som radsej uprednostnil ci uz silove cvicenie, alebo jogu ci iny recovery system.

0 0
možnosti