• Diskuse k článku

Zabijácký běh přes motolské jamky očima tří účastníků

Zkušeného běžce závody ze seriálu Salomon Trail prověří a hobíka dostanou na hranici pláče. Pro jistotu jsme si oblékli dresy s límečkem a vyrazili si zaběhnout čtyři drsné okruhy na golfové hřiště v Motole. Tady je závod Salomon Trail Running Cup ze tří pohledů.

P35e55t57r 57B35r33é93m 6408652577655

Tahle akce byla velmi povedená. Sešla se opět super parta lidí, jak tomu bývá u Rungo.cz již zvykem. Musím říct, že mě učarovala místní trať. A přestože tu byli špičkoví nejen čeští běžci, vše si užili i hobíci, na které se tu nikdo nedíval skrz prsty a dostaválo se jim hlasité podpory. Takže tenhle závod mám ve svém kalendáří pro příští rok již zvýrazněn jako "konečně jako běžec a ne jenom a fotograf/kameraman". :-)