Přidat článek

Tahle rubrika je určena těm, kteří se chtěji podělit o své zážitky, zkušenosti nebo tipy kolem běhání. Může jít o reportáž, test, tip na zajímavou trasu nebo jen zamyšlení. Nejsou dány žádné mantinely ani tématické okruhy. Tohle je místo, které je určené pouze vám. Lhal bych však, kdybych tvrdil, že to bude hřiště bez pravidel. Vaše příspěvky nepůjdou hned na stránky Rungo.cz, ale projdou "rychlým" okem někoho z redakce, nikdo ale nebude řešit vaše stylistické a gramatické záležitosti. Tento prostor berte jako blog-neblog, kde si za svůj obsah ručíte sami.

Ale tím to nekončí. Pokud se nám něco opravdu hodně zalíbí, může se stát váš příspěvek i hlavním textem na Rungo.cz. I vy tak můžete aktivně tvořit obsah a být součástí našeho týmu. Nejsme nejchytřejší, nejsme nejrychlejší, ale jsme otevření a to, co děláme, nás baví. Přidejte se.

Marek

Pokud odešlete svůj příspěvek, redakce si vyhrazuje právo na to, co zveřejní a co ne, bez udání důvodů.


Nevyplnili jste název článku

Zbývá 70 znaků.


Nevyplnili jste perex článku

Zbývá 250 znaků.

Nahrát fotky

Fotografie musí být ve formátu jpeg. Minimální šířka je 630 px, maximální velikost je 6 MB. Je možné nahrát více fotek najednou. Maximálně lze nahrát 25 fotek.


Zbývá 250 znaků.


Nevyplnili jste jméno

Nevyplnili jste příjmení

Nevyplnili jste e-mail
Zadejte heslo ke svému iDNES.cz účtu
Nevyplnili jste heslo k registovanému e-mailu
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javascriptu se pole vyplní automaticky.