• Komerční sdělení

  Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

  Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

  Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

  Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

  Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

  Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

  Bez bolesti a umazaných rukou: nový Voltaren Emulgel

    7:00
  Komerční sdělení Zranili jste se při sportu a trápí vás bolest? Jakmile zranění ošetříte, můžete si hned také ulevit od bolesti. Oblíbený gel proti bolesti způsobené úrazem nyní přichází s novým praktickým aplikátorem. Aplikace je snadnější a vaše ruce zůstanou čisté.

  Bez bolesti a umazaných rukou: nový Voltaren Emulgel | foto: Voltaren

  Nejdříve zjistěte, kde je příčina problému

  Než sáhnete po prostředku k úlevě od bolesti, je důležité vědět, proč vůbec vznikla. Příčiny mohou být různě závažné počínaje únavou, přetížením až po zranění nebo nemoc. Každá má jiný původ a také jinou cestu k úlevě. Použití tišících prostředků je jedním dílkem ze skládačky v procesu rekonvalescence. Ideální je jejich propojení s klidem a teplem.

  Účinná úleva venku i v kanceláři

  Pokud cítíte bolest, můžete sáhnout po tabletách, gelech či léčivých náplastech. Takové portfolio nabízí například Voltaren. Oblíbený je Voltaren Emulgel. Jedná se o protizánětlivý volně prodejný lék proti lokální bolesti. V případě, že jej s sebou nemáte, nezoufejte, Voltaren Emulgel seženete ve většině lékáren. Celou produktovou řadu lze používat na bolest mnoha typů, proto se hodí do kabelky, ledvinky či jako součást cestovní lékárničky.

  A vaše ruce zůstanou čisté!

  Nejnovějším pomocníkem v léčbě bolesti je léčivý přípravek Voltaren Emulgel s praktickým aplikátorem. Díky aplikátoru se snadno nanáší, když si nechcete umazat ruce. Navíc se nemusíte potýkat s pocitem lepivých prstů a odérem.

  Postup aplikace je jednoduchý:

  •  vytáhnout,
  •  stlačit
  •  nanést gel
  •  a schovat aplikátor

  Voltaren Emulgel působí přímo a rychle* v místě bolesti, kde tlumí zánět a zmenšuje otok. Krabička s tubou a aplikátorem navíc nezabere více místa než běžné balení.

  *Klinická data ve studii u pacientů s akutní bolestí šíje ukázala, že Voltaren Emulgel zmírňuje akutní bolest do jedné hodiny po první aplikaci.

  Více informací na www.voltaren.cz

  Zdroj fotografií: Voltaren

  Čtěte pečlivě příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Volně prodejné léčivé přípravky Voltaren ActiGo Extra obalené tablety a Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky obsahují diclofenacum kalicum a jsou určeny na vnitřní použití. Voltaren Emulgel gel a Voltaren Forte 2,32% gel obsahují diclofenacum diethylaminum a slouží na kožní použití. Voltaren 140 mg léčivá náplast na aplikaci na kůži obsahuje diclofenacum natricum.

  V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: ch.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK.

  © 2018 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.

  Datum výroby materiálu: 7/2018
  CHCSK/CHVOLT/0061/18

  KOMERČNÍ SDĚLENÍ

  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?
  mobilní verze
  © 1999–2018 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.