Reklama

Doporučujeme

Vzhůru na Kuňku! V Pardubicích se běží nejdelší z Craft RUNGO závodů

  • 0
Předposlední závod ze seriálu nás již po třetí zavede do kraje voňavého perníku. Třináct kilometrů dlouhá trať ale rozhodně není žádný med. Sladkou odměnu v cíli si budete muset zasloužit zdoláním Kunětického hradu, který stojí na kopci.
Craft RUNGO běh na Kuňku 2016

Craft RUNGO běh na Kuňku 2016 | foto: RUNGO.cz, Rungo.cz

Na trase nastoupáte v písmenkách nenápadných, v reálné podobě však poctivých 90 metrů a věřte, že se vám Kunětická hora vryje pod kůži. Těšit se můžete jak na asfalt, tak na zpevněné cesty. Trasu můžete omrknout ZDE.

Poslední zářijový víkend je jako stvořený k provětrání běžeckých bot. Závod odstartuje v sobotu 30. září 2017 v 11:00 v prostorách Cihelny u lanového centra. Neváhejte s sebou přivést rodinu a kamarády, fanoušků není nikdy dost a jistě budou mít o zábavu postaráno. Běžec je totiž, jak je známo, tvor společenský a družný.

Sledovat událost na RUNGO.CZ Facebooku můžete zde

Tričko pro Craft RUNGO běh na Kuňku 2017 v Pardubicích

Ve startovním balíčku se při prezentaci můžete těšit na originální bavlněné tričko s běžeckou tématikou pro chytré hlavy, ztvárněné výtvarnicí Marianou Francovou.

Je vám jasné, že zde nesmíte chybět? Registrujte se!

Reklama

V cíli vás budou kromě usměvavých tváří pořadatelů čekat i stoly plné s láskou k běhu vyráběných dobrot, jak z kuchyně dobrovolníků, tak účastníků závodu, které jsou pro celý seriál typické.

Na poslední RUNGO závod roku 2017 se můžete registrovat zde

21.10. 2017,Praha,Craft RUNGO divoký běh Šárkou, propoziceZDE

Zvláštní poděkování patří partnerům závodu Craft, Mattoni, B. Braun, Herbalife, Garmin.

Reklama
Sdílet článek Facebook Twitter Google Plus
Reklama

žádný příspěvek v diskusi

Reklama